DİSLEKSİ, DİKKAT EKSİKLİĞİ HİPERAKTİVİTE VE ÜSTÜN ZEKALILAR ÖZEL EĞİTİM VE DANIŞMA MERKEZİ

Neden Farklıyız

‘’ DİSLEKSİ NÖROGELİŞİMSEL BİR PROBLEMDİR. HER ÇOCUKTA İÇİN FARKLI ALT TİPLER ve EŞLİK EDEBİLEN DURUMLAR GÖRÜLEBİLİR.’’

ODİS KADRO VE ÇALIŞMA PROGRAMLARI OLARAK TÜM BU FARKLILIKLARA CEVAP VEREBİLECEK BİR EĞİTİM KURUMUDUR.

  • ÇALIŞMA ALANIMIZLA FARKLIYIZ. ODİS, temel olarak sadece DİSLEKSİ (ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ, ÖÖG) konusunda hizmet veren bir eğitim kurumudur.
  • KADROMUZLA FARKLIYIZ. Konusunda Uzman Psikolog ve Eğitim uzmanları yanında Kadrosunda Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi uzmanı, Psikoterapist ,Psikodramatist ve Nöroloji Uzmanı hekimlerden oluşan bir kadroya sahibiz.
  • EŞLİK EDEBİLECEK PROBLEMLERİ DE ÇÖZEBİLİYORUZ. Kadromuzda Bulunan Uzman hekimler ve Psikoterapistler nedeniyle başta DEHB (Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu) olmak üzere Anksiye (Kaygı bozukluğu), Depresyon gibi durumların olması halinde de çocuklarımıza konuya özel hizmet verilebilmektedir.
  • NÖROBİLİM YAKLAŞIMI İLE ÖĞRENMEYE BÜTÜNCÜL BAKIYORUZ. DİSLEKSİ (ÖÖG) bir öğrenme bozukluğu olması nedeniyle, Öğrenme ile ilgili tüm alanlar ve sorunlar da çalışma alanımız kapsamındadır.
  • ‘’İKİ KERE FARKLI’’ OLABİLECEKLERİNİN FARKINDAYIZ. ‘’İKİ KERE FARKLI’’ ÇOCUKLARIMIZ yani DİSLEKSİ+ÜSTÜN ZEKA ile DİSLEKSİ+DEHB olan çocuklarımız ODİS’te kendilerine özel eğitimler alabilmektedirler.
  • ÜSTÜN ZEKALILAR DESTEK PROGRAMLARI UYGULUYORUZ. DİSLEKSİYE (ÖÖG) önemli oranda eşlik edebilen ÜSTÜN ZEKALI ve YETENEKLİ çocuklar da ODİS’de kendilerine uygun programlarla destek alabilmektedir.